Kastamonu Evden Eve Nakliyat | Kastamonu Evden Eve Nakliye

Kastamonu Evden Eve Nakliyat

Kastamonu Evden Eve Nakliyat 

Bilindiği gibi nakliyat hizmetleri genel olarak bir eşya, yük ya da emtianın bir yerden bir başka yere taşınması kapsayan işlemleri kapsamaktadır. Günümüzde ise nakliyat kavramı daha çok evden eve nakliyat olarak ifade edilmekte ve birçok nakliye firması da kendisini evden eve nakliyat firması olarak göstermektedir. Ancak evden eve nakliyat kavramı yalnızca bir isimden ibaret bir kavram değildir. Çünkü klasik nakliye hizmetlerinden oldukça farklı ve daha geniş kapsamlı bir hizmet alanını ifade etmektedir.  

Kastamonu evden eve nakliyat olarak firmamız bunun bilincinde olarak evden eve nakliye hizmetlerini en iyi şekilde sağlamaktadır. Kastamonu'nun tüm ilçeleri ve semtlerine hizmet veren firmamız bölgenin en güvenilir nakliye firmalarının başında gelmektedir. Kurulduğu günden bu yana iyi bir müşteri portföyüne sahip olan firmamız her geçen gün daha fazla müşterisinin güvenini kazanarak yoluna devam etmektedir.   

Kastamonu’da Evden Eve Nakliyat Sistemi   

Evden eve nakliyat hizmetlerinin geliştiği ve sektör haline geldiği günümüzde firmamız da Kastamonu’da sektörün liderleri arasında yerini almıştır. Her birisi alanında deneyimli ve uzman olan personelimiz ve kaliteli teknik donanımımızla müşterilerimize profesyonel olarak hizmet sunmaktayız. Bu konuda eşyalarınızın dilediğiniz adrese taşınmasının yanı sıra her türlü montaj, de montaj ve yerleştirme işlemleri güvenli bir şekilde sağlanmaktadır. Ayrıca eğer talep edilirse firmamız tarafından temizlik hizmetleri de sağlanabilmektedir.     

Evden Eve Nakliyat Sistemi Nasıl İşler? 

Evden eve nakliyat sistemi genel olarak değerlendirilirse oldukça kapsamlı ve detaylı bir şekilde yürütülen bir süreçtir. Taşınma ihtiyacınız ortaya çıktığında Kastamonu evden eve nakliyat müşteri hizmetlerinden alacağınız randevu sonucunda ekspertiz elemanlarımız en kısa sürede adresinize gelerek eşyalarınızın durumunu değerlendirecektir. Bu değerlendirme yapılırken evinizin ve taşınacağınız yeni dairenin kaçıncı katta olduğu, eşyalarınızın kapasitesi gibi unsurlar belirlenir. Ardından taşınma planınız belirlenerek size aktarılır. Tüm bu süreç için talep edilecek olan maliyet de bu esnada belirlenerek size iletilir. Kabul ettiğiniz takdirde ekspertiz elemanlarımız sizinle bir sözleşme düzenler. Ve taşınma gününüz geldiğinden eşyalarınız için belirlenmiş olan araçla birlikte ekibimiz taşınma saatinde adresinize ulaşır. Ardından yürütülen faaliyetler şu şekildedir:  

 • > Ekibimiz öncelikle eşyalarınızı sınıflandırarak mahiyetlerine uygun ambalaj malzemeleri ile paketleme hazırlıklarına başlar. 

 • > Ekibimizde bulunan marangoz ustamız tarafından sökümü yapılabilecek tüm mobilyalarınız hasarsız bir şekilde taşınmalarını sağlamak için sökülerek parçaları teker teker özenli bir şekilde ambalajlanır 

 • > Aynı şekilde beyaz eşyalarınız da özel ambalajlama malzemeleri ile hasar almayacak şekilde kaplanır 

 • > Tüm mutfak eşyalarınız teker teker özel ambalajlarla sarılarak kaplanır ve paketlenir 

 • > Evinizde bulunan tüm kitaplık ve ayna gibi eşyalar aynı şekilde sökülerek paketlenir 

 • > Paketleme işlemleri tamamlandıktan sonra eşyalarınız belirli bir dizilimle aracımıza dikkatli bir şekilde yüklenir. Unutulmaması gereken önemli ayrıntılardan birisi de eşyaların yükleme aşamasında birbirlerine zarar vermemelerini sağlamaktır. 

 • > Yüklenen ve yeni adrese ulaşan eşyalarınız aynı özen ve hassasiyetle yeni dairenize taşınır.  

 • > Eğer taşındığınız ya da yeni taşınacağınız ev çok yüksek katlı bir binada bulunuyorsa ekibimiz asansörlü taşıma sisteminden yararlanarak eşyalarınızı güvenli bir şekilde nakleder.  

 • > Yeni adresinize nakledilen paketlenmiş olan eşyalarınız yeniden paketlerinden çıkartılır. 

 • > De Montajı yapılan mobilyalarınız sizin belirlemiş olduğunuz yerlerde yeniden monte edilerek yerleştirilir. 

 • > Aynı zamanda beyaz eşyalarınızın kurulumu yapılır. 

Kastamonu Evden Eve Nakliyat Müşteri Hizmetleri 

Kastamonu evden eve nakliyat olarak alanında yetkin ekibimiz ve teknik donanımımızla her türlü taşınma işlemleriniz için en ekonomik fiyatlarımızla yanınızdayız. Eşyalarınızın güvenliğini maksimum düzeyde sağlayan ekibimiz özenli ve itinalı bir paketlemenin yanı sıra kaskolu ve sigortalı nakliye araçlarımızla tüm taşınma sürecinizi en kaliteli şekilde sağlamayı amaç edinmiştir. Ayrıca firmamıza ulaşmanız da ok kolay. 7 gün 24 saat hizmet veren müşteri hizmetlerimizi arayarak bir ekspertiz talebinde bulunabilir ve bir randevu oluşturabilirsiniz. 

Kastamonu'nun tüm ilçeleri ve semtlerinin yanı sıra şehirler arası nakliyat ihtiyaçlarınız için de bize ulaşabilir ve beklediğinizden daha hızlı ama son derece güvenli bir taşınma deneyimi yaşayabilirsiniz. 

Kastamonu evden eve nakliyat taşınma konusundaki tüm ön yargılarınızı silecek ve gözünüzde büyüyen taşınma işlemlerini yalnızca saatler içerisinde tamamlayacaktır. Kolay, kaliteli ve hızlı bir taşınma sizin de hakkınız.

Diğer Hizmetler

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Detaylı Bilgi Almak İçin, Hemen Arayın!