Kastamonu Evden Eve Taşımacılık | Kastamonu Evden Eve Taşıma

Kastamonu Evden Eve Taşımacılık

Kastamonu Evden Eve Taşımacılık

Günümüzde artık insanlar evlerini taşımak istediklerinde çok fazla zahmete katlanmadan nakliyat şirketleri ile anlaşarak bu süreci kolaylıkla aşabiliyorlar. Gerek yakınlarının önerdiği veya İnternet ortamında araştırma yaparak güvenilir ve ekonomik fiyatlarda evden eve taşımacılık hizmeti veren firmalarla anlaşarak sıkıntısız olarak evlerini ya da ofislerini kısa zaman içerisinde taşıma işlemini yaptırabiliyorlar. Dolayısıyla geçmiş dönemlerde olduğu gibi eşya topla, paketleme, kolileme gibi yorucu ve zaman alıcı işleri bu anlamda hizmet veren firmalara bırakarak rahatlıkla taşınmaktadır.  

Geçmiş dönemlerde evlerini bir yerden bir yere taşımak kişilere külfetli ve yorucu gelmekteydi. Hatta taşıma işleminin yanı sıra eşya toplamak ve yeni gidilecek eve yeniden yerleştirmek taşınmak isteyen ailelerin gözünde büyürdü. Kastamonu Evden Eve Taşımacılık firması olarak sektörde yıllardır bu anlamda hizmet vermekteyiz. Kaliteli ve işinde uzman kadrodan oluşan ekibimizle dilediğiniz yerdeki evlerinizi istediğiniz yere taşıyoruz. Nakliyat sektöründeki var olan yenilikleri sürekli takip eden firmamız sizlerin konforunu sağlamak için sektördeki en yeni ekipmanları bünyesine dahil etmiştir. 

Nakliyat sektöründe ilk akla gelen firmalardan biri olarak müşteri memnuniyetini esas alarak hareket eden ve yıllardır bu doğrultuda müşterilerine hizmet sunan Kastamonu evden eve taşıma firmamız profesyonel ve güler yüzlü ekibiyle sektördeki yerini kanıtlamıştır.  

Kastamonu Evden Eve Taşımacılık Firması Nasıl Hizmet Sunmaktadır? 

Kastamonu Evden Eve Taşımacılık firması olarak müşterilerimize öncelikle sektörde bugüne kadar sıkıntı yaşamamaları için profesyonel ve güler yüzlü bir ekip oluşturarak yolumuza devam etmekteyiz. Genelde insanlar her ne kadar evlerini taşımak zorunluluğunu bilip de birilerinin bu yükü omuzlarından alması için nakliyat şirketleriyle anlaşsalar da neticede çalışacakları firmanın kendilerine güven vermesini beklerler. Tamamıyla evlerinde olan her eşyayı bir başkasının toplayacak ve taşıyacak olması kimi kişilerin huzursuz olmasına neden olmaktadır. Burada güven duygusu devreye girerek kişilerin rahatlıkla evlerini bir başkasına teslim etmesi, firma yetkilileri olarak bizleri memnun etmektedir. Bugüne kadar çalıştığımız kişilerden güven anlamında hiçbir sorun yaşamayan firmamız sizlerin güvenini kazanmış olmaktan dolayı memnuniyet duymaktadır.  

Kastamonu evden eve taşımacılık firması olarak sizlere verdiğimiz hizmet şöyledir: 

  • - Öncelikle belirttiğiniz adresten eşyalarınız tek tek paketlenerek kolilere yerleştirilir. 

  • - Tüm mobilyalarınız streç filmlere sarılarak çizilmeye ve çarpmalara karşı sıkıntı oluşmaması adına streçlendikten sonra kılıflara da sarılarak araçlara yerleştirilir.  

  • - Tek tek araçlara indirilen tüm eşyalar araçlara konularak sayılır.  

  • - Yeni adrese doğru yola çıkılarak tüm eşyalar sorunsuz bir şekilde araçlardan indirildikten sonra sayılarak yine yeni eve taşıma işlemi yapılır.  

  • - Yeni evinizde tüm mobilyalarınız yeniden kurularak yerleştirme işleminizi yapmaktayız 

Mobilyaların yeni evinizde kurulabilmesi için uzman ekibimiz devreye girerek mobilyalarını kurar. Ve dilediğiniz alana yerleştirir. Nakliye firmamız sizlerin eşyalarının hacmi ve ağırlığı hesap edilerek rahat ve sorunsuz taşımacılık hizmeti verebilmek için uygun araçları tedarik etmektedir.  

Kastamonu Taşımacılık Firmamızın Verdiği Diğer Hizmetler Nelerdir? 

Sektörün önde gelen nakliyat firmalarından olan Kastamonu evden eve taşımacılık firmamız sizlerin evlerinizi rahatlıkla taşınabilmesi ve bu anlamda sıkıntı yaşanmaması adına asansörlü taşımacılık hizmeti de vermektedir. Firmamızdan asansörlü taşımacılık hizmeti de alabilirsiniz. Çok katlı binalarda eşyaların rahatlıkla ve seri taşınabilmesi için asansörlü taşımacılık hizmeti çok fazla talep görmektedir. Genelde yüksek katlı binalarda oturan kişilerin akıllarına takılan nasıl taşınacağım sorusunu firmamız asansörlü ve sigortalı taşımacılık hizmetiyle yanıtlamaktadır. Aklınızda soru işaretleri yaratmanıza gerek kalmadan firmamızla bağlantıya geçerek kafanızdaki sorulara çözüm bulabilirsiniz.  

Nakliyat sektöründe işinde uzman bir kadroyla çalışan firmamız sizlerin de güven ve desteğiyle yıllardır sektördeki yerini korumaktadır. Güvenilir ekibiyle hassas eşya olarak ayrılan eşyalarınız firmamız tarafından itina ile taşınmaktadır. Hatta taşıma işlemi yapılmadan önce yapılacak olan işlemler kişiye anlatılarak taşıma sözleşmesinde tüm eşyalarınıza sigorta yapılmaktadır. Dolayısıyla hiçbir anlamda şüpheye kapılmadan evlerinizi firmamıza gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz. Sizler işinizden izin almanıza gerek kalmadan devam ederken, bizler sizin konforunuzu düşünerek aynı gün içinde evlerinizi taşıyoruz.  

Firmamızla Nasıl İletişim Kurabilirsiniz? 

Evlerinizi taşıma işlemini yapmamızı istiyorsanız 7/24 firmamızı arayabilir ve müşteri temsilcimizle iletişime geçerek öğrenmek istediklerinizi sorabilirsiniz. Veya ofisimizi ziyaret edip bir çayımızı içerek taşımacılık hizmetlerimizle ilgili firma yetkililerinden bilgi alabilirsiniz.

Diğer Hizmetler

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Detaylı Bilgi Almak İçin, Hemen Arayın!